У Бурштинській громаді відзначили обдаровану молодь під час свята “Майбутнє твориться сьогодні – 2023”

У Бурштинській громаді відзначили обдаровану молодь під час свята “Майбутнє твориться сьогодні – 2023”

✅1 червня, напередодні завершення навчального року у Бурштинській громаді відзначили обдаровану молодь під час свята “Майбутнє твориться сьогодні – 2023”. Організатором заходу став відділ освіти і науки Бурштинської міської ради.
На заході грошовими винагородами та грамотами нагородили учнів-переможців ІІІ (обласного) та ІІ (зонального) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів, спортивних змагань та турнірів.
Також на святі відзначили школярів, які мають активну громадянську позицію та беруть участь у волонтерському русі нашої громади.
Обдаровану молодь привітав із досягненнями міський голова Василь Андрієшин, який побажав залишатися такими ж хоробрими та наполегливим й продовжувати здобувати перемоги на інтелектуальній, творчій та спортивній нивах.
«Сьогодні у нас свято, коли ми пишаємося нашими дітьми. Ми підтримуємо його, оскільки це гарна мотивація для дітей, бо ж участь у конкурсах та олімпіадах – це дуже важка праця і на уроках, і вдома. Бачимо як багато у нас талановитої молоді. Вірю, що цих хлопців і дівчат чекає світле життя в мирній, процвітаючій Україні», – зауважив Василь Михайлович.
На жаль, не всі діти змогли завершити цей навчальний рік у своїх рідних школах…У загальноосвітніх закладах Бурштинської громади навчається 115 внутрішньо переміщених дітей та ще 39 – відвідують дошкільні заклади громади.
На зображенні може бути: 1 особа
На зображенні може бути: 16 людей
На зображенні може бути: 22 людини
На зображенні може бути: 15 людей
На зображенні може бути: 3 людини, люди танцюють, арфа та скрипка

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено