ВОЄННИЙ СТАН

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА БУРШТИН ДО 2030  РОКУ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА БУРШТИН ДО 2030  РОКУ.

  1. Підстава: приєднання до Бурштинської міської ради обраних територіальних громад до сформованої Бурштинської територіальної громади: Дем′янівської, Бовшівської, Задністрянської, Старомартинівської, Тенетниківської, Коростовичівської, Озерянської, Сарниківської, Юнашківської, Насташинської сільських рад.

Запропонований документ – «Стратегія Сталого Розвитку Бурштинської територіальної громади до 2030 року» забезпечуватиме послідовне та планомірне втілення основної стратегічної мети територіальної громади – покращення якості життя мешканців, що визначається економічним добробутом і комфортом життя у населених пунктах Бурштинської територіальної громади.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Бурштинська міська рада Івано-Франківської області.
  2. Процедура громадського обговорення: громадське обговорення документу щодо внесення змін до стратегічного планування проводиться шляхом електронних консультацій з громадськістю, які розпочинаються 23 жовтня 2021 року та  триватимуть до 10 листопада 2021 року.

Громадськість у межах строку обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу стратегічного планування. Усі зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування  одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду Замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

  1. Зауваження і пропозиції до  зазначених документів подаються до відділу економіки і промисловості Бурштинської міської ради за адресою: вул. С.Стрільців, 4,  м. Бурштин, 77111; електронна пошта br-mradaek@ukr.net
  2. Ознайомитися з текстом Стратегії розвитку міста Бурштин 2030 року можна за вище зазначеним посиланням: https://burshtyn-rada.if.gov.ua/vidomosti-pro-misku-radu/strategiya-burshtyna-do-2030-r/

 

  1. Ознайомитись з проектом «Стратегія Сталого Розвитку Бурштинської територіальної громади до 2030 року» – переглянути проект Стратегії ТГ/Додатки до Стратегії ТГ
Попередній Інформація щодо вакцинації суб’єктів туристичної діяльності

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено