Наказ про призов громадян на строкову військову службу

Наказ про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу

  1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України №122/2016 від 29.03.2016 року з 5 травня по 30 червня 2016 року проводиться призов громадян чоловічої статі на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Галицького району та міста Бурштин підлягають усі громадяни, які народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Призову на строкову військову службу та відправці до Збройних Сил України та інших військових формувань підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Галич, майдан Різдва 33 у встановлений час з документами, що засвідчені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до 15 квітня 2016 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на військову строкову службу і тимчасово перебувають на території Галицького району та міста Бурштин, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані сповістити громадян призовного віку про виклик до військового комісаріату та забезпечити їх прибуття за цим викликом до військового комісаріату в строк вказаний в повістці.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

 

Військовий комісар
Галицького районного військового комісаріату
підполковник                                                                                                                        К.В.ЯКОВЛЕВ

Опубліковано 07.04.2016 року

Попередній Галицький районний військовий комісаріат запрошує юнаків призовного віку на строкову військову службу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено