Безпечне місто

Безпечне місто

Безпека на території  Бурштинської міської територіальної громади

29 червня 2017 року рішенням сесії Бурштинської міської ради було затверджено Програму «Безпечне місто», згідно з якою в місті створено систему міського відео спостереження, яка стала першим значним кроком у підвищенні рівня безпеки в місті.

Дана програма передбачає та напрями:

Громадську безпеку:

– встановлення відеокамер;

– впровадження екстреного зв’язку «мешканець-поліція».

Безпеку будівель, споруд та інфраструктури:

– встановлення камер відео спостереження у будівлях ;

– встановлення системи контролю допуску ;

– системи ОПС і ПГ та мовного оповіщення;

– управління будівлями (ВМS).

Безпека дорожнього руху:

– встановлення камер для розпізнання автомобільних номерів;  

– встановлення розпізнавальних знаків, світлофорів, обмежувачів швидкості руху та додаткове облаштування складних ділянок руху, перехресть та інших важливих ділянок доріг.


Зараз система відеоспостереження забезпечує нагляд за перехрестями вулиць, місцями масового скупчення людей, майданами де проводяться масові заходи, виїздах та в’їздах не тільки в місті Бурштин, але і в деяких селах громади.

На даний період на території Бурштинської міської територіальної громади  встановлено та підключено 59 відеокамери, які працюють в режимі онлайн.

Також в рамках програми «Безпечне місто» облаштовано серверну кімнату, побудовано мережу для системи відеоспостереження. Шість камер з високою роздільною здатністю для зчитування номерних знаків встановлено на виїздах з міста по автомобільній дорозі загального користування  державного значення Н-09 Мукачево-Львів, та автомобільній дорозі загального користування територіального значення   Т-09-10 (Бурштин – Калуш) та підключені до центрального сервера МВС України.


Дана  програма реалізовується в рамках програми соціального партнерства з компанією ДТЕК. На даний період триває третій етап реалізації проєкту: заплановано встановлення нових 15 камер відеоспостереження по м. Бурштин .

У 2019 році завдяки програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад “Єврорегіон Карпати-Україна” Бурштинською міською радою було виграно грант на придбання та встановлення 13 відеокамер, сім з яких встановлено по школах міста Бурштин, а шість на в’їздах і виїздах з міста.

Також за програми «Безпечне місто», на території Бурштинської міської територіальної громади здійснюється обслуговування 7 відеокамер у с. Бовшів  та 8 відеокамер у с. Дем’янів, що значною мірою підвищує рівень безпеки у цих населених пунктах.


Виконавчим комітетом міської ради постійно проводяться заходи, спрямовані на створення комфортного і безпечного проживання у місті. З періоду запровадження системи значно зменшилась злочинність, а розкриття правопорушень значно збільшилась. Можливість фіксації та збору доказів з місць скоєння правопорушень сприяє, як розкриттю кримінальних злочинів, так і їх профілактиці та попередженню.


Спільно з компанією ДТЕК на автомобільній дорозі загального користування  державного значення Н-09 Мукачево-Львів запроваджено систему освітлення шести пішохідних переходів, що в свою чергу зменшило показники ДТП на пішохідних переходах в нічний період доби, а в подальшому для підвищення уваги водіїв у нічну пору доби на пішохідних переходах міста було придбано та встановлено 5 мигаючих світлодіодних  світлофорів.


У 2021 році в рамках програми «Безпечне місто »в м. Бурштин на підходах до пішохідних переходів по автомобільній дорозі загального користування  державного значення Н-09 Мукачево-Львів було придбано та встановлено 4 фігури школяра, що збирається перейти дорогу.


На даний період на етапі затвердження в Києві знаходиться  робочий проект щодо облаштування світлофорного об’єкту на ділянці автомобільної дороги державного значення, загального користування Н-09 «Мукачево-Львів» км. (навпроти палацу культури Прометей), який в подальшому буде встановлений.

Зараз програма розроблена із врахуванням територіальної громади і на даний час у с. Дем’янів та с. Тенетники ведуться роботи із встановлення дорожніх знаків при наближенні до нерегульованих залізничних переїздів.


Також велику роль у підвищенні рівня безпеки на території громади забезпечує поліцейська станція, яка знаходиться в приміщенні КНП “Бурштинська міська центральна лікарня”. Чотири дільничні офіцери поліції, три оперативних працівники та група реагування патрульної поліції надають поліцейські послуги на території Бурштинської територіальної громади. Загальна кількість населення, яке обслуговує поліцейська станція ~ 25 000 осіб.

Номер телефону для зв’язку – 0679592206.


Зараз для швидшого реагування на виклики у більш віддалені населені пункти громади в с. Слобода планується створення нової поліцейської станції в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що значно полегшить роботу Бурштинської поліцейської станції і дозволить швидше прибути на виклики у наближені до с. Слобода населені пункти.


Важливо:


Актуальна інформація:


Комісії:

Робоча комунікаційна група з питань реалізації 3 етапу проєкту «Безпечне місто»

Бурштинська міська рада
Бурштинська міська рада-
Read More
В рамках програми Бурштинської міської ради “Безпечне місто” по автомобільній дорозі Н-09 Мукачево-Львів встановлено макети школяра “пішохідний перехід”

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено