30 липня – засідання шістнадцятої сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання.

30 липня 2021 року о 10:00 год в приміщенні Будинку культури ім.Тараса Шевченка –    вул. Степана Бандери, 60, м.Бурштин відбудеться засідання шістнадцятої сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від  19.07. 2021                                      м.Бурштин                                        №  433

 

Про скликання шістнадцятої сесії

Бурштинської міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. 1. Скликати шістнадцяту сесію Бурштинської міської ради восьмого скликання 30 липня 2021 року, о 10:00 год., в приміщенні Будинку культури ім.Тараса Шевченка –  вул. Степана Бандери, 60, м.Бурштин.

Проєкт порядку денного 16-ї сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання:

 1. Про виконання бюджету Бурштинської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року, (Проєкт № 2932).
 2. Про внесення змін до бюджету Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік, (Проєкт № 2933).

Доповідач: О.Петровська – начальник фінансового відділу.

 1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 11.12.2020 № 06/2-20, (Проєкт № 2944).

Доповідач: М.Назар – начальник відділу економіки та промисловості.

 1. Про внесення змін в додаток 1 до Програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Бурштинської міської ради на 2021-2022 роки, (Проєкт № 2830).

Доповідач: С.Видай – начальник відділу ЦНАП.

 1. Про затвердження Програми надання ритуальних послуг та утримання кладовищ в Бурштинській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр., (Проєкт № 2831).
 2. Щодо умов прийняття у комунальну власність Бурштинської міської територіальної громади об’єкта соціальної інфраструктури державної форми власності та об’єктів соціальної інфраструктури, що є власністю АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», (Проєкт № 2950).

Доповідач: І.Бандура – начальник відділу житлово-комунального господарства і обліку комунального майна.

 1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки Бурштинської міської територіальної громади, затвердженої рішенням Бурштинської міської ради від 11.12.2020 р. № 21/2-20, (Проєкт № 2837).

Доповідач: С.Коцур – начальник відділу соціального захисту населення.

 1. Про внесення змін в рішення Бурштинської міської ради від 30 березня 2021 року № 01/10-21 «Про перейменування та реорганізацію закладів загальної середньої освіти Бурштинської територіальної громади», (Проєкт № 2826).

Доповідач: Б.Рибчук – депутат міської ради.

 1. Про внесення змін в Перелік природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік, (Проєкт № 2931).

Доповідач: В.Копаниця – начальник земельно-екологічного відділу.

Земельні питання

 1. Про надання дозволу НЕК «Укренерго» на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, складування, зберігання та повернення поверхневого родючого шару ґрунту, (Проєкт № 2924).
 2. Про надання дозволу НЕК «Укренерго» на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, складування, зберігання та повернення поверхневого родючого шару ґрунту, (Проєкт № 2925).
 3. Про надання дозволу НЕК «Укренерго» на розроблення робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, складування, зберігання та повернення поверхневого родючого шару ґрунту, (Проєкт № 2926).
 4. Про надання дозволу ТзОВ «Рибгосп Бурштинський» на складання проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг в м. Бурштин по вул. Л.Українки, (Проєкт № 2930).
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами села Різдвяни Бурштинської міської територіальної громади, (Проєкт № 2934).
 6. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності розташованої за межами села Старий Мартинів Бурштинської міської ради, (Проєкт № 2943).
 7. Про включення в перелік продажу права оренди земельних ділянок земельну ділянку комунальної власності, з земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (КВЦПЗ 16.00), яка пропонується для продажу на земельних торгах (аукціонах), (Проєкт № 2823).
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, затвердження стартової ціни продажу та умов продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах), (Проєкт № 2834).
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, затвердження стартової ціни продажу та умов продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах), (Проєкт № 2835).
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТзОВ «ГАЛИЧ ПРОМ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій в с. Дем’янів по вул. Львівській, Івано-Франківського району Івано-Франківської області, (Проєкт № 2946).
 11. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва з передачею у власність (громадяни Рега Т.С., Перехрест Г.В., Чорна Г.Н., Петченко В.О.), (Проєкт № 2829).
 12. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Ляхович В.Л.), (Проєкт № 2841).
 13. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Робур Г.М.), (Проєкт № 2842).
 14. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Романович В.І.), (Проєкт № 2843).
 15. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Шувар Х.С.), (Проєкт № 2844).
 16. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Чернецький С.В.), (Проєкт № 2845).
 17. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Асаулюк С.І.), (Проєкт № 2846).
 18. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Чернецька Г.С.), (Проєкт № 2847).
 19. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Хованець І.П.), (Проєкт № 2848).
 20. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Романків М.Б.), (Проєкт № 2849).
 21. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Герасимович В.І.), (Проєкт № 2850).
 22. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Кварцяник Н.І.), (Проєкт № 2851).
 23. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Смолій Г.Р.), (Проєкт № 2852).
 24. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Кравчишин Г.М.), (Проєкт № 2853).
 25. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Замрозевич М.Ф.), (Проєкт № 2854).
 26. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Замрозевич Б.Є.), (Проєкт № 2855).
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Нікіфорова Л.П.),  (Проєкт № 2856).
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Варик О.О.), (Проєкт № 2857).
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража з передачею у власність (громадянин Марчук Р.І.), (Проєкт № 2858).
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража з передачею у власність (громадянин Мельник О.Д.), (Проєкт № 2859).
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Кліщ Л.М.), (Проєкт № 2860).
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадяни Трач М.І., Зайдель І.Л.), (Проєкт № 2861).
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Боришкевич І.В.), (Проєкт № 2862).
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадяни Курдидик Г.Й., Трач М.І.), (Проєкт № 2863).
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Лижичка М.І.), (Проєкт № 2864).
 36. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража з передачею у  власність (громадянин Горлатий І.В.), (Проєкт № 2865).
 37. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Николайко І.Л.), (Проєкт № 2866).
 38. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Іванців М.О.), (Проєкт № 2867).
 39. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Гайда Т.С.), (Проєкт № 2868).
 40. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Плахотна М.Ф.), (Проєкт № 2869).
 41. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Николайко М.П.), (Проєкт № 2870).
 42. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Боднар М.Й.), (Проєкт № 2871).
 43. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Боднар Б.М.), (Проєкт № 2872).
 44. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Чміль О.М. ), (Проєкт № 2873).
 45. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Куцій Н.М.), (Проєкт № 2874).
 46. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Чміль В.І.), (Проєкт № 2875).
 47. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Романків Г.С.), (Проєкт № 2876).
 48. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Курляк С.О.), (Проєкт № 2877).
 49. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Білоус Г.В.), (Проєкт № 2878).
 50. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Британ Л.І.), (Проєкт № 2879).
 51. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Робур Р.О.), (Проєкт № 2880).
 52. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Чучман З.В.), (Проєкт № 2881).
 53. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Чучман Я.В.), (Проєкт № 2882).
 54. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Мельник М.М.), (Проєкт № 2883).
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Онищенко М.Ф., Фурман Б.В.), (Проєкт № 2884).
 56. Про надання згоди АТ «Івано-Франківськгаз» на поділ земельної ділянки с.Дем’янів по вул. І.Франка,39 та вул.І.Франка,39а, яка перебуває в оренді, (Проєкт № 2885).
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Стельмах Г.В.), (Проєкт № 2886).
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Турчин М.А.), (Проєкт № 2887).
 59. (Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у  власність (громадяни Рега І.Б., Котинська І.Б.), (Проєкт № 2888).
 60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у  власність (громадянка Зобків М.Д.), (Проєкт № 2889).
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Сусловський Б.С.),  (Проєкт № 2890).
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянин Сусловський Б.С.), (Проєкт № 2891).
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянин Кліщ Л.М.), (Проєкт № 2892).
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянка Турчин М.А.), (Проєкт № 2893).
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Прокопів Н.І.), (Проєкт № 2894).
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадяни Серновська З.Є., Лісник А.М.),                (Проєкт № 2895).
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянин Ватраль В.С.), (Проєкт № 2896).
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка    Брич Н.Я.), (Проєкт № 2897).
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Балашук Ю. М.), (Проєкт № 2898).
 70. Про прийняття у комунальну власність Бурштинської міської територіальної громади земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту села Різдвяни (громадянка Новоженюк М.С.), (Проєкт № 2899).
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадяни Трач М.І., Зайдель Є.Л.), (Проєкт № 2900).
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею у приватну власність (громадянка    Жиляк Г.С.), (Проєкт № 2901).
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Вишньовський М.І.), (Проєкт № 2902).
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянка Щепанська М.І.), (Проєкт № 2903).
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянин Вишньовський М.І.), (Проєкт № 2904).
 76. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва з передачею у власність (громадяни Ліуш О.О., Мельник О.Й.),               (Проєкт № 2905).
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянин Леочко М.І.), (Проєкт № 2906).
 78. Про припинення договору оренди земельної  ділянки з приватним  підприємцем  Курдидик Ольгою Михайлівною в с.Задністрянське  по вул.Миру,1 та переведення земельної ділянки в землі запасу Бурштинської міської ради, (Проєкт № 2907).
 79. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва з передачею у власність (громадяни Драган О.В., Білоус Г.В., Голубець М.В.), (Проєкт № 2908).
 80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею  у приватну власність (громадянин Чернік А.Б.),   (Проєкт № 2909).
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадяни Баран Б.С., Баран Р.С.), (Проєкт № 2910).
 82. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва з передачею у власність (громадянин Турчин Р.В.), (Проєкт № 2911).
 83. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність із земель запасу (КВЦПЗ 16.00) комунальної власності (громадяни Матейко І.М., Чинчик В.М., Крупа І.М., Кліщ І.О., Лазоренко Л.І., Кобель А.П.), (Проєкт № 2912).
 84. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянка Яремків Т.Т.), (Проєкт № 2913).
 85. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Британ А.І.), (Проєкт № 2914).
 86. Про поставлення на чергу на одержання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) м.Бурштин (громадянин Черняхівський  Т.С.), (Проєкт № 2915).
 87. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва  з передачею у власність (громадянин Білошапка В.В.), (Проєкт № 2916).
 88. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва  з передачею у власність (громадяни Якубовський З.Б., Подлужний З.Б.,      Щур Т.Р.), (Проєкт № 2917).
 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадяни Варик О.О., Николин О.Б.), (Проєкт № 2918).
 90. Про продовження (поновлення) терміну договору оренди земельної ділянки (громадянин Бронецький І.М.), (Проєкт № 2919).
 91. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Британ І.А.), (Проєкт № 2920).
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у спільну часткову приватну власність (громадяни Онищенко М.Ф., Цимбалістий І.Ф.), (Проєкт № 2921).
 93. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту нерухомого майна в місті Бурштин по вул. Міцкевича 45 а, з передачею в оренду (громадянин Туз В.М.), (Проєкт № 2922).
 94. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ – 01.02) (для багаторічних насаджень плодів, ягід, лікарських трав) для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) в урочищі «Біля р. Дністер» в межах населеного пункту с. Новий Мартинів, (Проєкт № 2923).
 95. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м. Бурштин Бурштинської міської ради Івано-Франківської області, (Проєкт № 2927).
 96. Про внесення змін в рішення міської ради від 29.06.2021 № 50/14-21 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) з передачею у власність (громадяни: Дронь І.С., Медвідь Л.І., Войчишин М.І., Веренька М.І., Гладинюк І.Л., Стехна А.М., Галич Л.Л., Кіт Н.І., Писків Г.Ю., Швидка Л.Л., Галяс С.О., Атаманюк В.С., Петрів В.Г.)», (Проєкт № 2935).
 97. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва  з передачею у власність (громадяни Дуда О.В.,Тіцький В.М.), (Проєкт 2936).
 98. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража з передачею у власність (громадянин Пархуць Б.М.), (Проєкт № 2937).
 99. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва з передачею у власність (громадянка Санагурська С.М.), (Проєкт № 2938).
 100. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у  власність (громадянка Робур М.Ф.), (Проєкт № 2939).
 101. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Теребушко В.А.), (Проєкт № 2940).
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства з передачею у приватну власність (громадянка Андреїв М.М.), (Проєкт № 2941).
 103. Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність (громадянин Коваль А.Д.), (Проєкт № 2942).
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у спільно сумісну власність (громадяни Куриш І.М., Куриш О.М.), (Проєкт № 2947).
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у власність (громадянин Курман М.І.), (Проєкт № 2948).
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з передачею у приватну власність (громадянин Курман М.І.), (Проєкт № 2949).

Доповідач: В.Копаниця – начальник земельно-екологічного відділу.

 1. Відповіді на депутатські запити.
 2. Депутатські запити.
 3. Різне.

 

 1. 2. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 провести шістнадцяту сесію Бурштинської міської ради у режимі обмеженого доступу для громадян.
 2. 3. Керівникам структурних підрозділів виконавчого органу міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії.
 3. 4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

  Міський голова                                                                                  Василь Андрієшин

 

Опубліковано: 20 Липня 2021 року о 07:58 год.

Залишити відповідь