Відділ у справах молоді і спорту

 

Адреса м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4 (адмінбудівля міської ради), 4 поверх, каб. 20
Номер телефону  –
e-mail molodi-i-sportu@бмр.укр

 

Структура відділу:

Начальник відділу Козар Марія Степанівна
Головний спеціаліст Олексин Галина Миколаївна
Провідний спеціаліст Шкарпович Микола Васильович

 

Розпорядок роботи: 

понеділок-четвер: з 8:00 год. до 17:15 год.;

п’ятниця: з 8:00 год. до 16:00 год.;

обідня перерва – з 12:00 год. до 13:00 год.;

вихідні дні: субота, неділя

Прийом громадян: щоденно з 8:00 год  до 17:15 год.


Календарний план по проведенню фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради на 2016рік – переглянути


АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ВІДДІЛУпереглянути


Згідно статті 1 Закону України «Про сприяння соціальному становленні та розвитку молоді в Україні» молоддю вважаються громадяни України віком від 14 до 35 років.

У місті Бурштин проживає  близько 5 тис. молодих людей . Зусилля міської ради  в реалізації молодіжної політики спрямовані на створення умов для різнобічного  розвитку, громадської активності, соціального становлення, надання освіти, соціальної підтримки дітей та молоді, виховання в них патріотизму і національної свідомості.

У нашому місті зареєстровано близько 10 молодіжних громадських організацій. Існують також молодіжні спортивні клуби, громадські організації, які не є зареєстровані у місті, але провадять активну спортивну, національно-патріотичну  діяльність на його теренах.


До послуг жителів міста:

 • 6 стадіонів,
 • 7 спортивних залів,
 • 16 спортивних майданчиків,
 • 1 льодовий майданчик,
 • плавальний басейн.

У Бурштині діє :

 • дитячо-юнацька школа веслування на байдарках і каное (керівник Маковій В.Д, в якій займаються 240 учнів),
 • спортивний клуб карате-до «Воїн» (керівник Прокопів В., 70 дітей),
 • хокейний клуб «Бурштин» (керівник Витриховський Р., 15-17 активних учасників),
 • авіамодельний гурток (керівник Позняков О). Не байдужі до спорту і мешканці с.Вигівка, які активно займаються футболом (керівник Сикута М.)

На базі загальноосвітніх закладів міста діють такі спортивні секції та гуртки:

№ школи Вид секції Керівник секції Кількість учнів
Загальноосвітня школа №1 секція з футболу Федорняк В.В займаються 14 учнів
Загальноосвітня школа №2 секція з футболу Купяк П.І займаються 15 учнів
Загальноосвітня школа №2 секція з волейболу Маковій Г.Б займаються 15 учнів
Загальноосвітня школа №3 секція з волейболу Рябко І.С. займаються 40 учнів
 Загальноосвітня школа №3 гурток «Джура» Куций М.В, Федунь О.І. займаються 130 учнів

Учні Бурштинської гімназії відвідують секції з футболу, баскетболу, волейболу, плавання, боксу, карате, вільної боротьби.


Започаткувала свою діяльність в нашому місті Бурштинська міська федерація футболу (в.о. голови федерації Кухарський Ю.Є.), метою якої є сприяння розвитку даного виду спорту,  проведення різноманітних спортивних заходів, в тому числі чемпіонатів міста з футболу.

В рамках Стратегії соціального партнерства Бурштинської міської ради та компанії ДТЕК в м.Бурштин встановлено 6 дитячих майданчиків, спортивний майданчик  для занять воркауту  по вул.Січових Стрільців та літній спортивний майданчик на міській ковзанці по вул.Коновальця,  встановлено дві велосипедних парковки – біля Бурштинської міської ради та біля ТЦ “Колібріс”.


У теперішній час головним осередком розвитку спорту, оздоровлення та відпочинку жителів міста Бурштин залишається збудований у 1976 році комбінат спортивних споруд (КСС) профкому Бурштинської ТЕС.

При КСС працюють секції з:

 • футболу, в яких займається 87 дітей,
 • баскетболу – 27 дітей,
 • вільної боротьби – 21 дитина,
 • важкої атлетики – 35 людей,
 • плавання – 300 чол. в день, а також створені групи «Здоров’я» з волейболу – 22 чол., футболу – 100 чол., настільного тенісу – 15 чол., шахів – 10 чол., шашок – 14 чол., баскетболу – 23 чол., ритмічної гімнастики – 40 жін. Заняттями в спортивних секціях, в групах «Здоров’я» охоплено понад 500 чоловік.

Крім фізкультурно – оздоровчого напрямку, спортивні секції КСС досягають вагомих успіхів у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Юнацька команда з футболу профкому Бу ТЕС минулого року виборола III місце в Міжнародному турнірі «Прикарпатське Різдво». В Чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який відбувся в м.Самоков бронзовою призеркою стала наша спортсменка Левицька Аліна.

Вихованці КСС неодноразово ставали чемпіонами України з вільної боротьби (Мартинчук Д. – срібний призер України 2002р., Денефіль В. – бронзовий призер України 2007р., Дребот С. – член збірної України, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Кубка Світу 2007р., кандидат в збірну України на участь в Олімпіаді 2008р). Бурштинські футболісти Ільницький Т., Ільницький В., Деренюк Я. виступають в ІІ, І та вищій лігах національної першості, Запорожан А., гравець ФК «Енергетик», захищав честь України на Всесвітній Універсаді, є чемпіоном світу, майстром спорту міжнародного класу.


Місту є чим і ким пишатися, однак для максимального сприяння духовному і фізичному розвитку молоді, вихованню у неї почуття громадянської самосвідомості та патріотизму, бажання активно сприяти утвердженню державності в Україні потрібно консолідованої та системної співпраці підприємств, установ , закладів, фізкультурно-спортивних клубів, молодіжних громадських організацій міста – це є основною метою відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської.


Положення про службу


Організаційне засідання Молодіжної ради – переглянути