Громадські організації
Громадська рада
Громадські організації
зареєстровані у Бурштинській територіальній громаді
Вибірка Із Реєстру Міністерства Юстиції
Назва | Керівник | Місце Знаходження |
Івано-Франківська Обласна Молодіжна Громадська Організація “Галицький Євроклуб” | Попенко Михайло Володимирович | М. Бурштин, Вул. Січових Стрільців, 17/39 |
Го «Центр Дозвілля Карамель» | Андрусів Тетяна Василівна | М. Бурштин, Вул. Стуса, 24 |
Го «Спортивно-Оздоровчий Клуб «Крок» | Вульчин Людмила Володимирівна | М. Бурштин, Вул Стефаника, 17/29 |
Го «Ансамбль Танцю «Сюрприз»» | Турій Юлія Михайлівна | М. Бурштин, Вул. Стуса 5/74 |
Го «Долоньки Доброти» | Кицька Віра Юріївна | М. Бурштин, Вул. Міцкевича, 4а |
Міська Молодіжна Громадська Організація “Імпульс” (Ммго “Імпульс”) | Кохан Олег Васильович | М. Бурштин, Вул. Шухевича, 10/28 |
Галицька Районна Організація “Спілка Чорнобиль” | Рудик Марія Михайлівна | М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, 4 |
Галицька Районна Громадська Молодіжна Організація “Оберіг” | Шевчук Руслана Іллясівна | М. Бурштин, Вул. Міцькевича, 47 |
Галицька Районна Спортивна Організація “Бурштинська Волейбольна Школа” (Бвш) | Усачук Володимир Степанович | М. Бурштин, Вул. Сагайдачного, 26 |
Галицька Районна Організація Івано-Франківської Обласної Асоціації Учасників Бойових Дій (Воїнів-Інтернаціоналістів.) | Януш Павло Павлович | М. Бурштин, Вул. Стуса, 6/90 |
Громадська Організація Бурштинська Міська Асоціація Підприємців “Єдність” | Мельник Лілія Ігорівна | М. Бурштин, Вул. С.Бандери, 34/150 |
Молодіжна Громадська Організація “Спортивно-Оздоровчий Клуб “Сейдо” (Мго “Сок”Сейдо”) | Кутинський Вадим Степанович | М. Бурштин, Вул. Зелена, 12 |
Асоціація Карате-До Шотокан Івано-Франківської Області | Якубович О.І. | М. Бурштин, Вул. Шухевича, 5 |
Галицька Районна Молодіжна Організація “Асоціація Молоді” | Олійник Олексій Зіновійович | М. Бурштин, Вул. Зелена, 12 |
Галицька Районна Організація Братства Вояків Упа Галицької Районної Булави | Кульчицький Петро Павлович | М. Бурштин, Вул. Міцкевича, 47 |
Громадська Організація “Товариство Мисливців І Рибалок “Бурштинське” | Сеньків Василь Степанович | М. Бурштин, Вулиця Шухевича, Будинок 5а |
Го «Спілка Рибалок-Аматорів М. Бурштин» | Петровський Віктор Карлович | М. Бурштин, Вул.Стуса, 6/12 |
Громадська Організація Аварійно-Рятувальна Служба “Рятівник” (Арс “Рятівник”) | Степанов Анатолій Вікторович | М. Бурштин, Будівельників, 11/10 |
Громадська Організація “Жінки Для Майбутнього” (Го “Жінки Для Майбутнього”) | Максимова Ірина Юріївна | М. Бурштин, Вул.Будівельників, Буд.№7, Кв.№5 |
Громадська Організація Товариство Молодих Інвалідів Та Їх Батьків “Довір’я” | Ковальчук Ганна Лмитрівна | М. Бурштин, Січових Стрільців, 4 |
Громадська Організація “Флеш – Іф” | Куриляк Олександр Юрійович | М. Бурштин, Вулиця Гагаріна, 40 |
Громадська Організація Студентського Спортивного Клубу “Прометей” | Николин Микола Омельянович | М. Бурштин, Вул. Калуська, 4 |
Громадська Організація Культурно-Просвітницького Товариства “Дзвін” | Скорохода Ігор Павлович | М. Бурштин, Вулиця Адама Міцкевича, 47 |
Громадська Організація Футбольний Клуб “Енергетик” (Го Футбольний Клуб “Енергетик”) | Лотоцький Мирослав Ілліч | М. Бурштин, Вулиця Шухевича, 3 |
Громадська Організація “Довіра І Справедливість” (Го “Довіра І Справедливість”) |
Матейко Мирон Федорович |
М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, Будинок 27, Офіс 316 |
Громадська Організація “Братство Демократичної Української Молоді” (Громадська Організація “Дум”) | Степанов Анатолій Вікторович | М. Бурштин, Вулиця С.Бандери, Будинок 34, Квартира 21 |
Громадська Організація “Товариство Ветеранів Праці Бурштинського Енергетичного Коледжу Іфнтунг” | Міка Анатолій Олександрович | М. Бурштин, Вулиця Калуська, Будинок 4 |
Громадська Організація “Народна Самооборона – Українська Варта” | Дашевич Ігор Ярославович | Вулиця Будівельників, Будинок 2 |
Громадська Організація “Бурштинська Міська Федерація Футболу” (Бмфф) | Савчак Зеновій Іванович | М. Бурштин, Вулиця Шухевича, Будинок 5
|
Громадська Організація “Центр Права Та Протидії Корупції” (Го “Центр Права Та Протидії Корупції”) |
Максимова Ірина Юріївна |
М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, Будинок 29″В” |
Громадська Організація “Творчий Центр”Гроно”” (Го “Тц “Гроно”) | Рибчук Ірина Ярославівна | М. Бурштин, Вулиця Сагайдачного, Будинок 30 |
Громадська Організація “Спортклуб “Спайдер” (Го “Спортклуб “Спайдер”) | Онофреїв Віталій Петрович | М. Бурштин, Вулиця Коновальця, Буд. 11, Кв. 23 |
Громадська Організація “Волейбольний Клуб “Бурштин-Зелені Дракони” (Го “Вк “Зелені Дракони”) |
Рябко Іван Семенович |
М. Бурштин, Вулиця Івана Франка, Буд. 52 |
Громадська Організація “Бурштинська Міська Організація Ветеранів України” | Кобель Любомир Іванович | М. Бурштин, Вулиця Шевченка, Будинок 100. |
Громадська Організація “Бурштинське Міське Об’єднання Воїнів Ато” (Го”Бурштинське Міське Об’єднання Воїнів Ато”) | Кушнір Володимир | М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, Будинок 4 |
Громадська Організація “Патріот Вітчизни” (Го “Патріот Вітчизни”) | Корольков Олександр Миколайович | М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, Будинок 1, Квартира 8 |
Громадська Організація “Народний Футбольний Клуб “Бурштин” (Го “Народний Футбольний Клуб “Бурштин”) | Максимчак Богдан Йосипович | М. Бурштин, Вулиця В.Стуса, Будинок 1, Квартира 48 |
Громадська Організація “Федерація Вільної Боротьби Міста Бурштина” (Го “Федерація Вільної Боротьби Міста Бурштина”) | Джапарідзе Гіві Джемалович | М. Бурштин, Вулиця Січових Стрільців, Будинок 11, Квартира 18 |
Громадська Організація “Легіт” (Го”Легіт”) | Боринець Анатолій Андрійович | М. Бурштин, Вулиця Шухевича, Будинок 12, Квартира 22 |
Громадська Організація “Клуб Любителів Автоекстрима Бурштин 4х4” (Го “Клуб Любителів Автоекстрима 4х4”) | Шеремета Ігор Володимирович | М. Бурштин, Вулиця Гнатюка, Будинок 31 |
Громадська Організація “Щасливі Лапи. Бурштин” (Го “Щасливі Лапи. Бурштин”) | Кобель Світлана Володимирівна | М. Бурштин, Вулиця Калуська, Будинок 10, Квартира 87 |
Громадська Організація “Тріумф-Плюс” (Го “Тріумф-Плюс”) | Николайко Сергій Євстахійович | С. Дем’янів, Вулиця Шевченка, Будинок 50 |
Го «Боксерський Клуб Авангард Плюс» | Ковальчук Петро Іванович | С. Дем’янів, Вул. Калинова, 5 |
Громадська Організація “Футбольно-Спортивне Товариство “Насташине” | Човган Михайло Григорович | С. Насташине, Вулиця Ярослава Осмомисла, Будинок 11 |
Громадська Організація “Насташинське Джерело” (Го “Насташинське Джерело”) | Стехна Андрій Мирославович | С. Насташине, Вулиця Осмомисла, Будинок 15 |
Громадська Організація “Аллегра” (Го “Аллегра”) | Рега Ольга Олегівна | С. Тенетники, Вулиця Миру, Будинок 41 |
Громадська Організація “Центр Громадської Ініціативи” Села Бовшів | Горбачевська Леся Василівна | С. Бовшів, Вулиця Шевченка, 18 |
Громадська Організація “Агенція Регіонального Розвитку Села Сарники | Завадецький Володимир Степанович | С. Сарники |