Повідомлення щодо причини відключення ліфтів.

Станом на 10 вересня 2019 року загальна заборгованість населення м. Бурштин за спожиті житлово-комунальні послуги перед КП «Житловик» сягає близько 4,9 млн. грн., що є причиною несвоєчасних розрахунків комунальним підприємством за використану електроенергію при наданні цих послуг та відповідно зростання заборгованості перед ТОВ «Прикарпатенерготрейд» (1,6 млн. грн), і, як наслідок, представниками АТ «Прикарпаттяобленерго» 10.09.2019 здійснено заходи з припинення постачання електричної енергії для деяких об’єктів, які належать до сфери управління комунального підприємства.
 
У зв’язку з вищезазначеним, виконавчий комітет Бурштинської міської ради доводить до відома мешканців багатоквартирних будинків № 5 по вул. Д. Галицького та № 3 по вул. О. Басараб про припинення постачання електроенергії для ліфтового господарства даних будинків.
Звертаємося до мешканців м. Бурштин з проханням погасити в найкоротші терміни існуючу в них заборгованість за надані житлово-комунальні послуги і в подальшому своєчасно здійснювати платежі відповідно до вимог чинного законодавства та у строки, встановлені відповідними договорами про надання житлово-комунальних послуг.

Опубліковано: 10.09.2019 о 18:52 год.

Залишити відповідь