Повідомлення про оприлюднення проектів документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

«Оновлення генерального плану та план зонування території (у складі генерального плану) с. Вигівка Бурштинської міської ради Івано-Франківської області».

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Бурштинська міська рада за адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438)44-936, факс (03438) 46-260, e-mail: br-mrada@ukr.net

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата оприлюднення проекту ДДП та звіту про стратегічну екологічну оцінку: шляхом розміщення на офіційному веб – сайті Бурштинської міської ради (http://burshtyn-rada.if.gov.ua/) – 04 грудня 2019 року. Публікація повідомлення в газеті «Галицьке слово» – 06 грудня, в газеті «Бурштинський вісник» – 06 грудня.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту з СЕО та ДДП. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 16 грудня 2019р. о 17:30 годині в приміщенні актового залу будинку культури  по вул. Перемоги, буд.1 село Вигівка Бурштинської міської ради Івано-Франківської області.

г) орган, від якого можна отримати інформацію, адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування та до якого подаються зауваження і пропозиції: виконавчий комітет Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438)44-936, факс (03438) 46-260, e-mail: br-mrada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення звіту, тобто до 06 січня 2020 року включно.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

 

Звіт “Стратегічна екологічна оцінка село Вигівка” – переглянути

 

 

 

Опубліковано: 04 Грудня 2019 року о 11:50 год.

Залишити відповідь