Оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення плати за соціальне житло в будинку № 2 по вул. Будівельників, м. Бурштин»

Виконавчий комітет Бурштинської міської ради відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення плати за соціальне житло в будинку № 2 по вул. Будівельників, м. Бурштин».

Проект рішення розміщено на офіційному сайті Бурштинської міської ради в мережі Інтернет – переглянути

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на офіційному сайті Бурштинської міської ради за адресою: КП «Житловик», вул. В. Стуса, 2, м. Бурштин, Івано-Франківська область, 77111 або Бурштинська міська рада, вул. С. Стрільців, 4, м. Бурштин, Івано-Франківська область, 77111.

Також пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються в електронному вигляді  по e-mail:  br-mrada@ukr.net протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на офіційному сайті Бурштинської міської ради.

Додаткова інформація за телефоном: (03438) 44-681, (03438) 44-374.

 

Сектор житлово-комунального господарства і
обліку комунального майна Бурштинської міської ради

Опубліковано: 26.09.2018

Залишити відповідь