Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Бурштинська міська рада Івано-Франківської області повідомляє про початок.  Визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації – Бурштинська міська рада, Івано-Франківської області.

Дата початку процедури  громадського обговорення 12.02.2021р.  Термін  процедури  громадського  обговорення – 15 днів від дати початку.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Бурштинська міська рада, Івано-Франківської області.

Орган, до якого подаються зауваження:

вул. Січових Стрільців, 4, м. Бурштин,  Івано-Франківської  області , 77111 тел.4-49-36 тел/факс/ 8 03438  4-62-60    e-mail: br –mrada@ukr.net

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, доступна за запитом –   Управління екології та  природних ресурсів Івано-Франківської ОДА вул. Сахарова,23А м. Івано-Франківськ , e-mail:  main@ eco.if.gov.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Внесення змін та доповнення до Генерального плану міста Бурштин, Івано-Франківської області, з розробкою плану зонування території міста” – переглянути

Опубліковано: 12 Лютого 2021 року о 09:35 год.

Залишити відповідь