До відома експертів з грошової оцінки земельних ділянок

 

 Інформацію з проведення конкурсного відбору з виконання робіт по проведенню експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться під приватизованими об’єктами в м. Бурштин та підлягають продажу

                    

Умови конкурсу

 

  1. До участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що знаходиться під приватизованими об’єктами:

–  м. Бурштин по вул. Коновальця,11а, площею 0,0047 га (кадастровий номер 2621210300:01:001:0846);

оціночної діяльності за умови наявності:
–  ліцензії на виконання  землеоціночних робіт;

–  досвіду в проведенні експертної грошової оцінки земельних ділянок;

  1. Конкурсна пропозиція має містити інформацію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаної з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
  2. Претенденти для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які відповідають вимогам Положення «Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, несільськогосподарського призначення,розташованих в межах населеного пункту Бурштинської міської ради, що не підлягають продажу на конкурентних засадах(земельних торгах)», затвердженого рішення міської ради № 42/10-16 від 22.04.2016 року, подають у визначений Положенням термін конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті.
  3. Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до міської ради заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1 до Положення), на кожний об’єкт окремо.

     До заяви додаються:

– копії установчих документів претендента;

– нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

– конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, цього Положення, а також у разі подання неповного пакета документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

  1. Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.
  2. Строк подання конкурсної документації до 12 квітня 2019 року.
  3. Поштова адреса, за якою подаються документи:

77111 Івано-Франківська обл..

м. Бурштин,  вул. С.Стрільців, 4

  1. Інформація про проведення конкурсу:

 

 

Конкурс відбудеться 15 квітня  2019 року, вул. С.Стрільців, 4.

  1. Відомості про місце знаходження комісії, контактні телефони:

Івано-Франківська обл.

м. Бурштин,  вул. С.Стрільців, 4

Телефони для довідок ( 03438) 45-809

факс ( 03438) 46-260

Опубліковано: 15.03.2019

Залишити відповідь