Відбувся круглий стіл на тему: «Насильство в сучасному світі. Методи попередження та захист неповнолітніх від насильства»

Сьогодні, 9 листопада за ініціативи служби у справах дітей Бурштинської міської ради, в рамках підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства відбувся круглий стіл на тему: «Насильство в сучасному світі. Методи попередження та захист неповнолітніх від насильства».

У заході взяли участь працівники служби у справах дітей, начальник Галицького районного сектору з питань пробації Собецька О.В. та працівник поліції Ігонін В., начальник відділу молоді і спорту Козар М.С.

До участі в заході також були запрошені заступники по виховній роботі, психологи, соціальні педагоги загальноосвітніх шкіл, гімназії та коледжів міста Бурштин.

Всі учасники даного заходу мали можливість обговорити найбільш проблемні питання, що стосуються методів попередження та захисту неповнолітніх від насильства. Було обговорено та узгоджено час проведення в навчальних закладах вище згаданої акції.

Служба у справах дітей
Опубліковано: 09.11.2017 року

Опубліковано: 09.11.2017

Залишити відповідь