У Бурштині обговорили основні принципи роботи в системі “ProZorro”

10 травня у Центрі громадської активності м. Бурштин експерти ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” провели  семінар-практикум на тему “ProZorro – чесна розмова про тендери”.  

Участь у семінарі взяли представники Бурштинської міської ради, лікарні, завідувачі господарством шкіл, які безпосередньо відповідають за проведення закупівель.

Тренери Олег Блінов та Оксана Дзявроник розповіли учасникам про особливості проведення закупівель в системі “ProZorro”,  секрети успішних тендерів, формування документації. Зокрема, увагу присутніх звернули на типові помилки, які найчастіше допускають розпорядники коштів під час проведення закупівель, дискримінаційні вимоги до учасників торгів та відповідальність замовників  за порушення на тендерах.

“Успішна закупівля – це сукупність трьох принципів: вчасно, недорого і якісно”, – наголосили експерти.

За їх словами,  ГО“Центр громадського моніторингу та досліджень” кожного дня перевіряє десятки закупівель в системі ProZorro та виявляє порушення як зі сторони закупівельників, так і зі сторони учасників торгів. На основі цього експерти Центру підготували 10 практичних порад для бізнесу, який бере або планує брати участь у торгах на ProZorro – переглянути.

Загалом, семінар пройшов у формі конструктивного діалогу, прозвучало багато запитань, на які учасники змоги отримати кваліфіковані відповіді. За результатами заходу було заплановано провести ще одну зустріч, під час якої проаналізувати і обговорити помилки, які допускаються відповідальними працівниками Бурштинської міської ради під час проведення закупівель в системі “ProZorro” і розробити відповідні рекомендації.


Організаційний відділ

Опубліковано: 10.05.2019

Залишити відповідь