Тематична зустріч: «Шляхи захисту прав дитини»

26 лютого 2019 року відбулася тематична зустріч працівників Служби у справах дітей Бурштинської міської ради та працівників Бурштинського бюро правової допомоги під назвою: «Шляхи захисту прав дитини».

Під час зустрічі обговорено ряд питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей, зокрема: процедури позбавлення батьківських прав, виїзду за кордон одного з батьків разом з дитиною, захисту житлових прав дітей, запобігання та протидії насиллю над дітьми у будь-якому з його проявів. Окрім того у ході обговорення розглядалось питання надання безоплатної правової допомоги.

В ході зустрічі було прийнято рішення відвідати малолітню дитину, яка знаходячись в службі у справах дітей на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та на даний час якнайбільше потребує соціального та правового захисту. При зустрічі з малолітньою працівники бюро безоплатної правової допомоги роз’яснили малолітній її права, а працівники служби провели бесіду з батьками.

За результатами зустрічі вкотре прийнято рішення щодо співпраці у наданні юридичної допомоги та правових консультацій громадянам міста, які звертаються до органів влади та порушують вищезгадані питання.

Опубліковано: 27 Лютого 2019 року о 11:46 год.

Залишити відповідь