#Шеваhub провів конференцію “Разом до найкращого інтернету”.

Світлина від Miroha Yuliya.

11 лютого у Міжнародний день безпечного інтернету  громадський простір міста #Шеваhub організував конференцію “Разом до найкращого інтернету”, учасниками якої стали батьки, підлітки, професійний програміст.

Завдяки цифровому бейджу від День безпечного Інтернету в Україні була підгототовлена змістовна розмова, під час якої спікерами виступили Таня Данильчук-Зорій  та Bohdan Kovalchuk , фасилітатором Yuliya Miroha.

Напередодні заходу було опитано 45 респондентів віком від 12 до 40 років, на основі отриманих даних було сформовано 3 частини заходу:
– Демократія онлайн?
– Захист даних
– Функції батьків

Спікери змістовно організували діалог, дивлячись як з батьківської так і з підліткової точки зору.
Було піднято надзвичайно важливі питання: Секстинг, Грумінг, Сексторшинг, загрози в інтернеті.
Та наведено цікаві факти: 80 % інтернет-користувачів не розрізняють правду від брехні, 40 % людей вважає свою поведінку однаковою, як онлайн так і офлайн, злочинцю достатньо 18 хв., щоб обманути людину онлайн.

Цікаві дискусію доповнила весела рефлексія (чомусь всі хотіли бути принцесами).

Дякуємо, професійному програмістові, голові Молодіжної ради м. Бурштин Сергій Редькін за важливу інформацію поведінки онлайн і інтернет в цілому(ігнорування образ, паролі, власні сторінки, офіційні скарги, перевірку джерел, deep fake).

На останок, було проведено анонімне анкетування в результаті було виявлено збільшення інформаційності молоді про безпечний інтернет.

#Шеваhub разом для найкращого Інтернету зі всім світом!

Світлина від Miroha Yuliya.

Світлина від Miroha Yuliya.

 

Опубліковано: 14 Лютого 2020 року о 12:57 год.

Залишити відповідь