До відома громадян про оздоровлення

Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради інформує про можливість отримання послуг з оздоровлення за кошти обласного бюджету.

Порядок використання коштів обласного бюджету для оздоровлення, першочергово, у санаторно-курортних закладах області та інших областей (за зверненням заявників) постраждалих учасників Революції Гідності, постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебували чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення,які потребують оздоровлення, затверджений розпорядженням облдержадміністрації від 09.07.2020року № 352.

Щодо права на одержання грошової допомоги на оздоровлення, консультацій і роз’яснень з цього питання просимо звертатися за адресою: м.Бурштин , вул. Січових Стрільців,4, 1-й поверх, каб-4, або за телефоном 44-600.

Відділ соціального захисту населення міської ради

Опубліковано: 05 Квітня 2021 року о 16:30 год.

Залишити відповідь