До уваги роботодавців міста Бурштина!

З  29 грудня 2018 року відновила свою роботу єдина в області санітарна Лабораторія експертизи умов праці Управління праці Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, у зв’язку з поновленням терміну  дії дозвільних документів.

Наголошуємо, що для працівників, які зайняті на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці необхідно один раз на п’ять років проводити атестацію робочих місць за умовами праці.

Результати атестації використовуються для розроблення заходів щодо покращення умов праці і оздоровлення працівників. Працівники на атестованих робочих місцях можуть користуватися встановленими пільгами та компенсаціями, зокрема:

–   правом на пільгове пенсійне забезпечення по Списках №1 та №2;

–   правом на скорочену тривалість робочого тижня;

одержувати за рахунок роботодавця:

–   доплати за роботу у несприятливих умовах праці;

–   щорічні додаткові відпустки за умови праці;

–   молоко або рівноцінні харчові продукти тощо.

Відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці покладається на керівника підприємства, організації.

Зважаючи на зазначене, шановні роботодавці, звертаємось до Вас з проханням, не ігнорувати проведення атестації робочих місць за умовами праці. Адже людський ресурс є чи не найбільш вагомою складовою підприємства. Без фізичного та психологічного здоров’я, комфорту, дотримання демократичних, гуманістичних норм взаємодії керівника з працівниками – неможлива економічна стабільність та розвиток жодного підприємства, установи та організації.

 

Відділ соціального захисту населення

Опубліковано: 14.03.2019 о 15:24 год.

Залишити відповідь