ДЕНЬ БІЙЦЯ ТЕРИТОРАЛЬНОЇ ОБОРОНИ.

5 жовтня з нагоди Дня бійця територіальної оборони на полігоні поблизу м.Івано-Франківськ пройшли змагання військових-резервістів Прикарпаття. Захід розпочався з вітання «Слава Україні! – Героям слава!», внесення Державного прапору України та виконання Гімну України.
Формування територіальної оборони покликані виконувати комплекс загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття можливої агресії, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ, охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами.
Саме в цьому аспекті і були визначені основні завдання даного навчання. В ході проведення занять відпрацьовувались питання індивідуальної підготовки бійців та виконання визначених завдань у складі підрозділів територіальної оборони.
Змагання проводились на 5-ти учбових місцях з відпрацювання нормативів вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки, орієнтування на місцевості, пошуку диверсійно-розвідувальних груп противника та ведення бою у лісі.
За результатами змагань визначені найкращі підрозділи та нагороджені бійці, які показали високі результати у індивідуальній підготовці. Високі досягнення у навчанні забезпечили можливість ряду учасників змагань укласти контракт про проходження служби у військовому резерві.
Учасників змагань частували смачною польовою кашею та гарячим чаєм.

Опубліковано: 08.10.2018

Залишити відповідь