Відбулися громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації

13 травня в Будинку культури ім. Т. Шевченка за ініціативи сектору житлово-комунального господарства відбулися громадські слухання з метою обговорення проектів містобудівної документації.

Після обрання голови та секретаря, присутнім презентували детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (тимчасових споруд) по вул. С. Бандери ( земельна ділянка площею 0,0147 га) та по вул. Будівельників (земельна ділянка площею 0,0278 га ).

Думка учасників громадських слухань з цього приводу розділилася. Частина висловилася проти надання дозволу на будівництво тимчасових споруд, обгрунтовуючи це тим, що такого типу будівлі псують загальний вигляд міста. Проте інша частина вважала, що об’єкти торгівлі – це, насамперед, наповнення міського бюджету.

За результатами заходу підготовлено протокол, який буде протягом 5 робочих днів опубліковано на сайті в розділі “Громадські слухання”, а також надано депутатам міської ради для ознайомлення та врахування під час прийняття остаточного рішення на сесії.

Повідомлення про оприлюдення проектів містобудівної документації – ознайомитися 


Організаційний відділ

Опубліковано: 14 Травня 2019 року о 09:33 год.

Залишити відповідь