16 червня відбулось ІІ засідання – Громадської рада при Бурштинській міській раді

16 червня в приміщенні Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштина Громадська рада при Бурштинській міській раді провела своє друге засідання, на якому затвердила регламент та план роботи до кінця 2016 року.

Одним із важливих питань порядку денного стало питання про залучення нових членів до складу Громадської ради. З 21 червня до 25 липня відбуватиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства, професійних спілок та їх об’єднань, організацій роботодавців, асоціацій та ін., які ще не ввійшли у Громадську раду. Нагадуємо, що відповідно до Положення про Громадську раду членом громадської ради також може стати делегат від не менше як двадцяти членів територіальної громади.

Наразі, Громадська рада працює над розглядом пропозицій до Положення про громадські слухання в частині ініціювання, розробляє програму щодо співпраці міської ради з місцевими засобами масової інформації та напрацьовує пропозиції взаємодії з сільськими головами в питаннях розвитку Бурштинської ОТГ та залучення членів Громадської ради до розробки Стратегії розвитку Бурштинської ОТГ.

1

Опубліковано 22.06.2016 року

Опубліковано: 22 Червня 2016 року о 13:27 год.

Залишити відповідь