Виборчі округи

Список депутатів сьомого скликання Бурштинської міської ради,  які закріплені за виборчими округами за їх згодою:

Номер округу Опис меж територіального виборчого округу Закріплений депутат за виборчим округом
1 м.Бурштин — вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.Вітовського, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Зелена, вул.Коротка  Тимошик Марія Григорівна
2 м.Бурштин — вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Над рудкою, вул.Надпотоком  Бардашевський Росислав Ярославович
3 м.Бурштин — вул.Нова, вул.Поперечна, вул.Торгова, вул.Поповича, вул.Сагайдачного, вул.Шевченка  Котів Володимир Володимирович
4 м.Бурштин — вул. Степана Бандери: 50-75, 75А, 76, 77, 77А, 78-144, вул.Юхвітова, пров.Франка  Дашевич Ігор Ярославович
5 м.Бурштин — вул.Волі, вул.Грушевського, вул.Д.Галицього, вул.Івасюка, вул.Квіткова, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Миколайчука, вул.Незалежності, вул.Полуботка, вул.Проектна, вул.Сонячна, вул.урочище Під краками, вул.Яремчука  Прокопів Ігор Вікторович
6 м.Бурштин — вул.Ольги Басараб: 2, 3  Федорняк Андрій Іванович
7 м.Бурштин — вул.Ольги Басараб: 1, 4-31  Харів Ігор Романович
8 м.Бурштин — вул.Стефаника: 1-15, 15А, 16-26  Василик Володимир Євстахійович
9 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 1-5  Петровська Любов Ігорівна
10 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 6, 8  Бублінський Василь Володимирович
11 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 7, 8А, 9, 10, вул.Польова:1-24  Івасюк Леонора Романівна
12 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 11-14  Дулик Ігор Остапович
13 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 16, 18, 20, 21, 24  Рик Володимир Володимирович
14 м.Бурштин — вул.Василя Стуса: 15, 17, 19, 22  Шкарпович Микола Васильович
15 м.Бурштин — вул.Коновальця: 2, 4, 4А, 4Б, 5, 7  Мазур Ірина Миколаївна
16 м.Бурштин — вул.Коновальця: 6, 9, 11  Іванюк Роман Степанович
17 м.Бурштин — вул.Будівельників: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12  Соронович Катерина Миколаївна
18 м.Бурштин — вул.Енергетиків: 1-13, вул.Будівельників: 1, 3, 5, 7, 9, 11  Процик Андрій Степанович
19 м.Бурштин — вул.Міцкевича: 1-27, 28А, 29-41, 41А  Сенчина Тетяна Мирославівна
20 м.Бурштин — вул.Степана Бандери: 1-6, 7А, 8-49, вул.Петлюри: 1-57  Попик Тарас Дмитрович
21 м.Бурштин — вул.Романа Шухевича: 1, 2, 2А, 4  Горват Любомир Іванович
22 м.Бурштин — вул.Романа Шухевича: 6-18  Драбчук Олег Тарасович
23 м.Бурштин — вул.Січових Стрільців: 1, 3, 5, 9, 11  Рибчук Богдан Богданович
24 м.Бурштин — вул.Калуська  Крижалка Андрій Степанович
25 м.Бурштин — вул.Січових Стрільців: 2, 4А, 6-8, 10, 12-21  Карвацький Ігор Зеновійович
26 с.Вигівка  Дидик Роман Васильович