Склад депутатського корпусу

Список депутатів сьомого скликання Бурштинської міської ради :

№  з/п Прізвище, ім’я, по батькові Партійність Місце роботи, посада Електронна адреса
1 Бардашевський Ростислав Ярославович БПП «Солідарність» ДТЕК БТЕС, завідувач здоровпункту №29 у “ДТЕК-Сервіс”  bardashevskiyRY@dtek.com
2 Бублінський Василь Володимирович «Воля» Приватний підприємець  korolburhtyna@gmail.com
3 Василик Володимир Євстахійович «Громадянська позиція» Бурштинська центральна міська лікарня, лікар-стоматолог  zenukBur@gmail.com
4 Горват Любомир Іванович БПП «Солідарність» ДТЕК Бурштинська ТЕС, технік лабораторії металів І категорії

horvat_l@ukr.net

gorvatLI@dtek.com

5 Дашевич Ігор Ярославович ВО «Батьківщина» Бурштинська ТЕС ПАТ “ДТЕК Захід енерго”, машиніст-обхідник  dashevych@gmail.com
6 Дидик Роман Васильович БПП «Солідарність» Тимчасово не працює  didik_n@mail.ua
7 Драбчук Олег Тарасович «Рідний дім» ДТЕК Бурштинська ТЕС, інженер хімічної лабораторії  peshogera@gmail.com
8 Дулик Ігор Остапович «Воля» Приватний підприємець dulykigor@mail.ru
9 Іванюк Роман Степанович БПП «Солідарність» Відділ державної реєстрації(речових прав на нерухоме майно та їх обстежень юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) виконачого комітету Бурштинської міської ради.  roma.iv@ukr.net
10 Івасюк Леонора Романівна РП Олега Ляшка Приватний підприємець  l.bos@yandex.ru
11 Карвацький Ігор Зеновійович ВО «Свобода» Тимчасово не працює  igorsvoboda2000@gmail.com
12 Котів Володимир Володимирович «Рідний дім» ДТЕК Бурштинська ТЕС, старший майстер електроцеху.  kotivKR@dtek.com
13 Крижалка Андрій Стпанович ВО «Свобода» ТЗОВ “Електроналадка”  kryzhalkaAS@dtek.com
14 Мазур Ірина Миколаївна ВО «Свобода» ЗОШ№3, вчитель irynamazur11@gmail.com
15 Петровська Любов Ігорівна ВО «Батьківщина» Бурштинська центральна міська лікарня, старша медсестра lvlovp1994@gmail.com
16 Попик Тарас Дмитрович «Громадянська позиція» ДТЕК Бурштинська ТЕС,

майстра ЦТО і ПУ Дільниця  обслуговування каналізації, водопровідних та теплових мереж;

 tarikpopik@gmail.com
17 Прокопів Ігор Вікторович ВО «Батьківщина» ПП ВКФ «Інеко»
18 Процик Андрій Степанович «Рідний дім» ДТЕК Бурштинська ТЕС, провідний фахівець відділу підготовки та проведення ремонтів

andron287@gmail.com

protsikas@dtek.com

19 Рибчук Богдан Богданович «Рідний дім» секретар ради  rybchukBB@gmail.com
20 Рик Володимир Любомирович «Громадянська позиція» ДТЕК Бурштинська ТЕС, провідний фахівець відділу підготовки та проведення ремонтів  rykvl@dtek.com
21 Сенчина Тетяна Мирославівна ВО «Батьківщина» Приватний підприємець  tatiana-senchina@mail.ru
22 Соронович Катерина Миколаївна ВО «Батьківщина» Бурштнський торговельно-економічний коледж КНТЕУ – інженер з охорони праці  soronovuch@gmail.com
23 Тимошик Марія Григорівна РП Олега Ляшка Приватний підприємець  kap.bud@ukr.net
24 Федорняк Андрій Іванович “Сила людей” Львівський НУ ім.Івана Франка, студент. Головний спеціаліст відділу організації заходів та проектів, управління внутрішньої та молодіжної політики, департаменту внутрішньої та інформаційної політики  fedorniak.andriy@gmail.com
25 Харів Ігор Романович ВО «Свобода» Тимчасово не працює  Xar1k@mail.ua
26 Шкарпович Микола Васильович Безпартійний Бурштинська міська рада, провідний спеціаліст відділуу правах молоді і спорту  m.shkarpovych@gmail.com