Результати повторних відстежень

Звіт про результати повторного відстеження дії регуляторного акту

 1. Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується:

Рішення Бурштинської міської ради від 29.09.2017№11/36-17 «Про затвердження Положення про Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бурштині та с. Вигівка»

 1. Назва виконання заходів з відстеження: сектор містобудування та архітектури Бурштинської міської ради.
 2. Цілі прийняття акту: з метою врегулювання процедури розміщення і функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Бурштині та с. Вигівка, забезпечення населення пунктами торгівельного, соціально-культурного призначення, побутового стимулювання розвитку підприємництва.
 3. Строк виконання заходів з відстеження: 01.03.2019 – 30.03.2019
 4. Тип відстеження: повторне
 5. Методи одержання результатів відстеження: статистична інформація
 6. Дані та припущення на основі, яких відстежувалися результативність регуляторного впливу: рішення Бурштинської міської ради від 29.09.2017 №11/36-17 «Про затвердження положення Про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бурштині та с. Вигівка» окреслюється за наступними показниками:
 • кількість звернень поданих суб’єктами господарювання про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди та паспорту прив’язки тимчасової споруди;
 • загальна кількість суб’єктів господарювання, яким було надано дозвіл на розміщення тимчасової споруди та паспорту прив’язки тимчасової споруди;
 • загальна кількість суб’єктів господарювання, яким було відмовлено у дозволі на розміщення тимчасової споруди та паспорту прив’язки тимчасової споруди.
 1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

№ п/п

показники результативності

показники за період 01.11.2018­30.03.2019

1

кількість звернень поданих суб’єктами господарювання про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди та паспорту прив’язки тимчасової споруди

1

2

загальна кількість суб’єктів господарювання яким було надано дозвіл на розміщення тимчасової споруди

1

3

загальна кількість суб’єктів господарювання яким було відмовлено яким було відмовлено у дозволі на розміщення тимчасової споруди та паспорту прив’язки тимчасової споруди

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначення цілей.

Рішення міської ради від 29.09.2017 №11/36-17 дало можливість виконавчим органам міської ради якісно забезпечувати виконання процедури надання дозволів на розміщення тимчасових споруд та надавати паспорта прив’язки для розміщення тимчасових споруд на території міста і відповідає принципам доцільності, послідовності, прозорості.

Періодичне відстеження планується здійснювати один раз в три роки з дня виконання заходів з повторного відстеження.

10. Висновок: очікуваний результат від застосування цього регуляторного акту є позитивним. впровадження такого регулювання є доцільним.

Опубліковано: 05 Березня 2021 року о 14:28 год.

Залишити відповідь