Постійна комісія з питань гуманітарної сфери

Ігор Харів

Ігор Харів

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Місце народження: м. Бурштин,  Галицького району, Івано-Франківської області.

Громадянство: громадянин України.

Освіта:

1996 – 2005 навчання  в Бурштинській загальноосвітній школі № 3.

2005 – 2007 навчання  в Бурштинській гімназії.

2007 – 2011 навчання в Бурштинському енергетичному коледжі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Факультет “Теплоенергетичний”

Бакалавр енергетики з узагальненим об’єктом діяльності

Диплом бакалавра з відзнакою (денна форма навчання).

2011-2012 роках –  навчання в Національному університеті «Львівська політехніка». Кваліфікація інженер-енергетик. Диплом спеціаліста (заочна форма навчання)

Місце роботи: тимчасово не працює.

Партійність: член Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

 

Марія Козар

Марія Козар

Безпартійна
Електронна адреса: kozarmaria77@gmail.com
Депутатська комісія заступник голови комісії з питань гуманітарної сфери
Депутатська фракція “Європейська солідарність”
Закріплений за округом

Місце народження: с. Юнашків (Рогатинського району) Івано-Франківського району Івано-Франківської області;

Громадянство: громадянка України;

Освіта:  В 2017 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління національної академії державного управління при Президентові України, факультет – державне управління;

Посада (заняття): начальник відділу у справах молоді і спорту;

Місце роботи: Бурштинська міська рада;

Партійність: безпартійна;

Обрано від політичної партії: ПП «Європейська Солідарність»;

Зеновій Савчак

Зеновій Савчак

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Місце народження: с. Сарники Рогатинського району Івано-Франківської області;

Громадянство: громадянин України;

Освіта: у 1992 році закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут.;

Посада (заняття): завідувачем поліклініки;

Місце роботи: КНП «Бурштинська ЦМЛ»;

Партійність: член політичної партії ВО «Батьківщина»;

 

Марія Оршуляк

Марія Оршуляк

Безпартійна

Місце народження: село Бачів, Перемишлянського району , Львівської області;

Громадянство: громадянка України;

Освіта: 

1975 -1983 р. р.: навчалась у Бачівській восьмирічній школі

1983-1985 р. р.: навчалась у Перемишлянській десятирічній школі

1985-1989 р. р.: навчалась у Львівському інституті медсестринства та лабораторної медицини ім. А. Крупинського, спеціальність «Санітарно-профілактична справа»

З 2019 р. навчається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини Україна , спеціальність «Правознавство»

Посада, місце роботи (заняття):

1999-2013 р. р.: працювала в Галицькій санітарно-епідемічній станції

2013-2015 р. р.:  робота у відділенні організації епідемічних досліджень в Рогатинському міжрайонному відділі ДУ «Івано-Франківський лабораторний центр МОЗ України»

2016-2020 р. р.: директор Галицького районного центру «Довір’я»

Партійність: безпартійна

Обрано від політичної партії: ПП «За майбутнє»;

 


  1. Харів Ігор Романович – голова комісії
  2. Козар Марія Степанівна – заступник голови комісії
  3. Оршуляк Марія Володимирівна – секретар комісії
  4. Савчак Зеновій Іванович

Положення про комісію з питань гуманітарної сфери


2021 рік

Дата засідання Протокол Опубліковано
14 17.09.2021

переглянути

Звернення від Комісії

21.09.2021
13 17.08.2021

переглянути

Додаток 1 проєкту № 2451

19.08.2021
12 22.07.2021 переглянути 22.07.2021
11 07.07.2021 переглянути 08.07.2021
10 16.06.2021 переглянути 24.06.2021
9 03.06.2021 переглянути 03.06.2021
7 17.03.2021

 

переглянути

Додаток 1 до петиції та проєкту №2651

23.03.2021
6 19.02.2021 переглянути 19.02.2021
5 29.01.2021 переглянути 29.01.2021
4  21.01.2021

переглянути

додаток 1до проєетк 2394

додаток 1до проєкту 2412

 21.01.2021

2020 рік

Дата засідання Протокол Опубліковано
 1  03.12.2020 переглянути 03.12.2020
2 17.12.2020

переглянути

додаток

17.12.2020
3 22.12.2020 переглянути 22.12.2020

Опубліковано: 03 Грудня 2020 року о 15:37 год.

Залишити відповідь